Alior Sync zmienił się w T-Mobile Usługi Bankowe

2014-05-19 15:50:46, komentarzy: 0

W grudniu 2012 roku Alior Bank podpisał z T-Mobile Polska umowę o współpracy, na mocy której T-Mobile ma świadczył usługi pośrednictwa finansowego.


W ramach umowy T-Mobile ziobowiązał się pośredniczyć w sprzedaży wybranych produktów banku w swoich punktach sprzedaży, zapewniając tym samym brand i marketing. Oferta obejmuje rachunki bankowe, depozyty, kredyty, pożyczki i limity kredytowe oraz karty płatnicze.

 

Rebranding Alior Sync na T-Mobile Usługi Bankowe został już przeprowadzony, czego efektem jest zmiana szaty graficznej strony internetowej.

 

Dla klientów dotychczasowego Alior Sync ważne jest to, że po zmianie nazwy na "T-Mobile Usługi Bankowe, dostarczane przez Alior Bank", niezmienione pozostaną główne warunki dotychczasowej oferty Alior Sync. Z usług T-Mobile Usługi Bankowe będą mogli korzystać klienci wszystkich sieci komórkowych.

 

Umowa została zawarta na pięć lat, z możliwością przedłużenia o kolejnych pięć lat. Zgodnie z planem, współpraca ma przynieść około 2 mln nowych klientów do końca 2018 roku.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Masz pytania? Prosimy
o wypełnienie
formularza kontaktowego
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW