Bank BPH – Lubię to! Konto – analiza

2015-05-13 17:02:50, komentarzy: 0

Aktualnie Bank BPH ma w swojej ofercie promocyjne konto Lubię to! Konto. Z założenia jest ono kierowane do osób młodych, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania.
 

Ci, którzy między 2 marca, a 30 czerwca 2015 r. założą Lubię to! Konto z kartą, moga liczyć na 3% zwrotu wydatków za wszystkie zakupy kartą – do 50zł co miesiąc przez cały rok. Oznacza to, że w ciągu roku można otrzymać nawet 600zł. Oferta jest skierowana do tych, którzy od 1 stycznia 2015r. nie posiadają w Banku BPH konta osobistego.
 

Ponadto Bank BPH tak oto reklamuje swoje konto Lubię to! Konto:
 

  • 0 zł za prowadzenie konta - bez dodatkowych warunków,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wydanie karty do konta,
  • 0 zł za przelewy w PLN przez Internet,
  • 0 zł za obsługę karty do konta, jeśli w danym miesiącu min. 4 razy zapłacisz za zakupy dowolną kartą płatniczą wydaną przez Bank BPH - w innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za doładowanie telefonu komórkowego.


Czy jest to więc konto za prawdziwe 0zł? I tak i nie... Wszystko zależy od tego, jakie operacje na koncie wykonujemy. Tak, jak napisano wyżej, za najbardziej popularne transakcje oraz prowadzenie konta nie płaci się.
 

Za co więc zapłacimy posiadając Lubię to! Konto w Banku BPH?
 

Należy się liczyć z następującymi opłatami:
 

  • 6zł za obsługę karty do konta, jeśli w danym miesiącu nie zostaną dokonane zakupy przy użyciu dowolnej karty wydanej przez Bank BPH przynajmniej 4 razy,
  • 12zł za wypłatę w bankomacie za granicą,
  • 8,99zł za przelewy dokonywane w placówkach banku.


Dla kogo jest Lubię to! Konto w Banku BPH?
 

Konto to na pewno jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy większość transakcji dokonują przez internet a ponadto aktywnie korzystają z karty. Konto Lubię to! rzeczywiście będzie wtedy darmowe. Mało kto bowiem korzysta z bankomatów za granicą, więc opłatę za taką transakcję można spokojnie ominąć. Największym problemem może być opłata za kartę (6zł). Ta jednak zostanie pobrana tylko wtedy, jeśli w danym miesiącu nie dokona się 4 płatności kartą. Ponieważ już mnie o to pytano, zaznaczam, że chodzi o 4 płatności kartą za zakupy, a nie np. przelewy z konta!


Lubię to! Konto można założyć przez internet poprzez wypełnienie wniosku TUTAJ.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Masz pytania? Prosimy
o wypełnienie
formularza kontaktowego
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW