Szybkie pożyczki – dlaczego zyskują na popularności?

2018-06-07 13:34:14, komentarzy: 0

 

 

Rynek pożyczek pozabankowych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Firm pożyczkowych jest coraz więcej, bo i Polacy coraz chętniej z nich korzystają. Dlaczego wybieramy tę formę zadłużenia?


Największym atutem „chwilówek” jest szybkość, z jaką można je otrzymać. Nie tylko decyzja o ich przyznaniu jest szybka, ale także sam przelew gotówki. W przypadku banku, wszystkie te procedury mogą trwać nawet do kilku tygodni. Choć trzeba przyznać, że również banki starają się coraz częściej minimalizować procedury.

Tymczasem firmy pożyczkowe umożliwiają otrzymanie gotówki nawet w ciągu 15 minut. Choć najczęściej załatwiane jest wszystko w ciągu jednego dnia, to jednak te 15 minut jest realne, jeśli posiadamy konto w banku, w którym dana firma pożyczkowa ma równiez swój rachunek. Wtedy przelew jest natychmiastowy.

 

Na korzyść chwilówek przemawia tez fakt, że nie wymagają składania wielu zaświadczeń, jak ma to miejsce w przypadku banków. Nie bez powodu pożyczki pozabankowe nazywane są „pożyczkami na dowód”. Aby o taką pożyczkę aplikować, rzeczywiście potrzebny jest nam tylko ten dokument.

 

Kolejną rzeczą jest wygoda. O chwilówkę można z reguły aplikować online siedząc wygodnie w domu, następnie należy się spodziewać, że zadzwoni do nas konsultant firmy, aby potwierdzić nasze dane. Decyzję o przyznaniu pożyczki dostaniemy sms-em lub emailem. Jest to więc bardzo wygodne, a firmy pożyczkowe wykazują się tutaj innowacyjnością i dostosowywaniem do oczekiwań klientów.

Pożyczki pozabankowe mają więc wiele atutów. Jednak tę uproszczoną procedurę oraz ryzyko, jakie firmy ponoszą, muszą sobie w jakis sposób zrekompensować. Stąd pożyczki pozabankowe są wysoko oprocentowane. Istnieją jednak wyjątki. Coraz więcej firm oferuje pierwszą pożyczkę nowym klientom za darmo. Tym samym oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło. Przed podjęciem decyzji, z której firmy skorzystać, warto jest porównać więc ofertę i wybrać opcję, która będzie najtańsza lub też w ogóle darmowa.

Ofertę pożyczek pozabankowych znajdziesz TUTAJ.

Kategorie wpisu: pozyczki
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Masz pytania? Prosimy
o wypełnienie
formularza kontaktowego
 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW